'Nemsokára mi is meghalunk, minket is csak egy
kis ideig szeretnek még, aztán elfelejtenek. De a szeretetnek ez
teljesen elegendő. A szeretet minden megnyilvánulása visszahull a
szeretetre, amelyből fakad. Annak, aki szeret, nincsen szüksége arra,
hogy emlékezzenek rá. Van az elevenek országa meg a holtak országa, s a
híd a szeretet; csak az marad meg, az az élet egyetlen értelme.'
- Thornton Niven Wilder -
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése