Miért is ragaszkodtam ennyire ehhez a férfihoz, aki nem is érzett
semmit irántam? Mintha egy százéves kapcsolatnak lenne vége. Vagyis nem.
Már a legelejétől tudtam, hogy semmit sem jelentek neki (...). Inkább
olyan ez, mintha száz évig aludtam volna. Hagytam, hogy édes szavakat
suttogjon a fülembe, hogy bármikor ágyba vigyen. És úgy kapaszkodtam
belé, mintha el akartam volna hitetni magammal, hogy tényleg belém
szerethet, pedig tudtam, hogy igazából ez lehetetlen. De végre
felébredtem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése