2012. július 26., csütörtök

"Mért könnyű? S mért hoz minden évszak
gyümölcsöt? Mert megláttalak
s tudtam, hogy belül is oly szép vagy,
mint kint; szobor, min nem farag
tovább az ember; lény, kin semmit
sem kell már változtatni."

Faludy György

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése