2012. július 11., szerda

Megtanultam, hogy várni a
legnehezebb, és szeretnék
hozzászokni,
tudni, hogy velem vagy akkor
is, ha nem vagy mellettem.
- Paulo Coelho

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése