2012. július 25., szerda

"Ha szeretetet akarsz érezni, egyszerűen csak szeress - ne várj egy másik emberre ezért. A szeretet soha nem kívülről jön, hanem benned fejlődik, csak Te érezheted." - Abraham-Hicks

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése