2012. július 26., csütörtök

~ Én nem vagyok a lemondás híve. Élvezz mindent, amit az élet ad, de mindig maradj szabad. Ha változnak az idők, ha eltűnnek a dolgok, számodra ne legyen jelentősége. Élhetsz palotában, élhetsz kunyhóban… és élhetsz épp olyan üdvözülten a szabad ég alatt is. ~

(Osho)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése