~ Én nem vagyok a lemondás híve. Élvezz
mindent, amit az élet ad, de mindig maradj szabad. Ha változnak az idők,
ha eltűnnek a dolgok, számodra ne legyen jelentősége. Élhetsz
palotában, élhetsz kunyhóban… és élhetsz épp olyan üdvözülten a szabad
ég alatt is. ~
(Osho)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése