"Egyes nézetek szerint ahogyan a vízben
viselkedünk, úgy boldogulunk az érzelmeinkkel. Gondoljuk csak végig,
milyen sok kifogás létezik, amiért nem megyünk be a vízbe. Hideg. Meleg.
Hullámzik. Mély. Zavaros...Ha igaz az elmélet, akkor ezek a víz általam
kiválasztott reakciók az érzelmeinkhez fűződő viszonyainkról adnak
információt. Érdemes megvizsgálnunk ezt a kérdést, mert gyanítom, hogy
mindenki talál benne igazságot, segítő ismeretet, ahogyan én is."
Somogyi Péter
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése