2012. július 11., szerda

"Egyes nézetek szerint ahogyan a vízben viselkedünk, úgy boldogulunk az érzelmeinkkel. Gondoljuk csak végig, milyen sok kifogás létezik, amiért nem megyünk be a vízbe. Hideg. Meleg. Hullámzik. Mély. Zavaros...Ha igaz az elmélet, akkor ezek a víz általam kiválasztott reakciók az érzelmeinkhez fűződő viszonyainkról adnak információt. Érdemes megvizsgálnunk ezt a kérdést, mert gyanítom, hogy mindenki talál benne igazságot, segítő ismeretet, ahogyan én is." Somogyi Péter

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése