"Egy nőt el lehet dobni, mint egy
gyufaskatulyát, mert valaki szenvedélyes, mert ilyen a természete, mert
nem tudja egy nőhöz kötni magát, vagy mert magasra tör, mert eszköz
számára minden és mindenki. Meg tudom érteni... Aljasság, de van benne
valami emberi. De eldobni valakit szórakozottságból, ez több, mint
aljasság. Erre nincs bocsánat, mert embertelen."
(Márai Sándor)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése