"A halál legnagyobb baja, hogy ha egy
embertársunk meghalt, nem tehetjük többé jóvá a rajta elkövetett
rosszat. Azt szokás mondani: "Élj úgy, hogy minden órában kész légy a
halálra." Én inkább azt mondanám: "Élj úgy, hogy mindenki meghalhasson
anélkül, hogy teneked ezt a bűnbánatot kelljen érezned."
Lev Tolsztoj
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése