2012. július 27., péntek

“A gitár olyan, mint a lelkünk. Lehangoltan nem szól. Fájdalmasan zörög. Ahhoz, hogy fölzendüljön rajta a dal, fel kell hangolni! Ez a titok! Lehangolt lélekkel nem hallunk, nem látunk, nem szól a muzsikánk. Hangoltság nélkül nincs szépség, nincs zene. Öröm sincs!”

(Müller Péter)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése