“A
gitár olyan, mint a lelkünk. Lehangoltan nem szól. Fájdalmasan zörög.
Ahhoz, hogy fölzendüljön rajta a dal, fel kell hangolni! Ez a titok!
Lehangolt lélekkel nem hallunk, nem látunk, nem szól a muzsikánk.
Hangoltság nélkül nincs szépség, nincs zene. Öröm sincs!”
(Müller Péter)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése