2012. május 14., hétfő


Fodor Ákos

Már nem tudom, hogy miért szeretlek,
de azt azért tudom: nagyon.
Most hát reád rakom a terhet,
szempilládra a szerelmet,
a mellkasodra, a szívedre,
a vállaidra, s úgy hagyom.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése