Egy
dolgot ne feledj: bármit is gondolsz magadról, ugyanazt gondold
mindenki másról is, és akkor az ego eltűnik. Az ego abból az illúzióból
jön létre, hogy te önmagadra egy bizonyos módon gondolsz, míg másokra
egy más módon. Ez kettős gondolkodást jelent. Ha eldobod a kettős
gondolkodást, akkor az ego magától kihal belőled.
Osho
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése