A
szerelmet vagy érezzük, vagy nem, és nincs az az erő, ami ki tudná
kényszeríteni. Színlelhetjük, hogy szeretünk. Megszokhatjuk a másikat.
Egész életünket leélhetjük valakivel kölcsönös megértésben, barátságban,
cinkosságban, családot alapíthatunk, szeretkezhetünk minden éjjel,
(...) és mégis úgy érezzük, hogy van valami szánalmas üresség az
egészben: valami fontos hiányzik.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése