Ő volt életem nagy szerelme. (...) A barátaim mindig azt mondták, ha
egymásra nézünk, szikrázik a levegő. Hagytam elmenni! Hagytam elmenni,
mert túl büszke voltam, hogy bevalljam neki az érzéseimet. Bárcsak
tudtam volna ezt a te korodban. Milliószor hallottad, hogy túl rövid az
élet, de mondok neked valamit, ez megtanított arra, hogy tényleg piszok
rövid az élet. Nagy kár elpazarolni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése