Az
élet egy nagy szerepjáték. Mindannyian játsszuk az általunk választott
karaktert és csak egy dolog van ami kizökkenthet minket a szerepünkből s
az nem más, mint a szerelem. Mikor jön valaki, aki az első perctől
kezdve átlát rajtunk az ő szemében az álarcunk lehull és megsemmisül.
Csupán az igazi énünk érvényesül, ha akarjuk, ha nem és ez az, ami néha
annyira megrémít minket, hogy legszívesebben hanyatt-homlok menekülnénk,
de hamarosan rájövünk, hogy e nélkül nincs értelme az életünknek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése