2012. március 4., vasárnap

Az egyetlen dolog, ami a mélybe lökne engem, az az, hogy egy nap valaki aki nekem fontos azt mondja : te is csak olyan vagy mint a többi." Ha szeretünk valakit, bízunk abban, hogy az illető nem jár más nők, más férfiak után. Hiszen ha megteszi, valójában nem él benne a szeretet - és ekkor úgysem tehetünk semmit. A szeretet által eljutunk a megértésre, és így nem lesz majd bennünk féltékenység. "

/ Osho /

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése