Az
egyetlen dolog, ami a mélybe lökne engem, az az, hogy egy nap valaki
aki nekem fontos azt mondja : te is csak olyan vagy mint a többi." Ha
szeretünk valakit, bízunk abban, hogy az illető nem jár más nők, más
férfiak után. Hiszen ha megteszi, valójában nem él benne a szeretet - és
ekkor úgysem tehetünk semmit. A szeretet által eljutunk a megértésre,
és így nem lesz majd bennünk féltékenység. "
/ Osho /
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése