- Téged mindig csak ki fognak használni.
- Nem baj, én szeretném is, hogy őneki, aki majd jön, szüksége legyen
rám. Ha majd nekem támaszkodik, én az egész testemet meg fogom
feszíteni, hogy el ne dőljön. Ilyen az én természetem, (...) nekem
különben nem érdemes csinálni.
Moldova György
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése