A
tanuló azt mondja a spirituális vezetőjének: "Nincs pénzem. Mihez
kezdhetnék?" "Semmi gond, imádkozz Istenhez." mondja a tanár. "De nem
tudom, hogyan csináljam." mondja a tanuló. "Na ez az igazi problémád!"
A gondjaink nem gondok. A valódi gond az, ha nem tudunk kapcsolatba lépni Istennel.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése