2012. január 7., szombat

A tanuló azt mondja a spirituális vezetőjének: "Nincs pénzem. Mihez kezdhetnék?" "Semmi gond, imádkozz Istenhez." mondja a tanár. "De nem tudom, hogyan csináljam." mondja a tanuló. "Na ez az igazi problémád!"

A gondjaink nem gondok. A valódi gond az, ha nem tudunk kapcsolatba lépni Istennel.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése