2012. január 4., szerda

Szívvel látni "Ha nem szeretlek,sohasem látom meg,ki vagy Te!"Szívvel látni" nem azt jelenti,hogy nem látom a hibáidat,esendőségeidet,néha még a legtaszítóbb,legmegvetendőbb tulajdonságaidat is.Nem azt,hogy nem látom meg a "gonoszságodat"amitől,mint minden ember,te sem tudtál vagy nem akartál megszabadulni-hanem azt,hogy mindezeknél följebb is nézek benned,és tudom,hogy több vagy, mint a démonaid!" (Müller Péter)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése