Szívvel látni "Ha nem szeretlek,sohasem látom meg,ki vagy Te!"Szívvel
látni" nem azt jelenti,hogy nem látom a hibáidat,esendőségeidet,néha
még a legtaszítóbb,legmegvetendőbb tulajdonságaidat is.Nem azt,hogy nem
látom meg a "gonoszságodat"amitől,mint minden ember,te sem tudtál vagy
nem akartál megszabadulni-hanem azt,hogy mindezeknél följebb is nézek
benned,és tudom,hogy több vagy, mint a démonaid!" (Müller Péter)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése