"- Szinte alig ismerlek, mégis mintha egész életemben itt lettél volna. Mégis miért
van az, hogyha valami bánt, azt szeretném, ha te vigasztalnál meg?
(...) Miért van az, hogy ilyenkor szeretnélek átölelni téged? Miért
vonzódom hozzád? Legalább mondd, hogy te nem. Mondd, hogy te nem érzel
ilyet, kérlek. - Én nem. Nekem te ennél sokkal többet jelentesz."
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése