A szemét látom magam előtt. A leggyönyörűbb szemek. Sem életben, sem
filmvásznon ilyet nem láttam. Bámulatos mélység és tisztaság. A haja is
gyönyörű, azokkal az ősz csíkokkal a feketében, de a szeme, az
leírhatatlan. És ezek a szemek engem néznek. Úgy szeretnek, ahogy
szeretni lehet, feltétel nélkül. Három éve. Ilyenben nem téved az ember.
Három éven át, amíg nem mehettem hozzá, mert végig kellett csinálnom
egy másik kapcsolatot, mindvégig tudtam, hogy ezek a szemek rám várnak,
bármikor elmehetek hozzá, szerelemmel fog fogadni. És elmentem hozzá
három év múlva, és szerelemmel fogadott. Ilyen egyszer adódik az
életben. Mert úgy szeret, ahogy szeretni lehet. "
/ Spiró György /
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése