Mindig
gyengének éreztem magam, hogy nem tudok csak így továbblépni. Ha egy
viszony vagy egy házasság véget ér, szakítanak és elfelejtik egymást,
úgy válnak meg egymástól, mint egy pár elnyűtt cipőtől. Senkit nem tudok
elfelejteni, akihez valaha közöm volt. Minden egyes ember különleges,
és feledhetetlen, senkit nem lehet pótolni, ami elveszett. Mindig
megvisel, ha egy kapcsolatom véget ér, nehezen
heverem ki. Sokkal óvatosabb lettem, mert egyszerűen túl fájdalmas még
egy futó kaland is, inkább bele sem megyek, akkor is nehezen szakadok el
a másiktól, elveszek az apró dolgokban. Apró részleteikben látom őket,
és mindenkiben van valami, ami megindít és hiányozni fog nekem, ezek az
apró, gyönyörű részletek teszik pótolhatatlanná a másikat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése