2012. január 13., péntek

Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése