2012. január 4., szerda

“A könnyebb utat akarod választani, mert félsz. Félsz, mert ha elbuksz, akkor nem tudsz mást hibáztatni. De hadd mondjak valamit…. az élet ijesztő, szokj hozzá! Nincsenek varázsos megoldások, minden tőlünk függ, úgyhogy állj talpra, menj és tegyél érte valamit… és tudd semmi sem lehetetlen… De az igazán értékes dolgokat sohasem könnyű megszerezni…”

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése