„Ha
csak ülsz és figyelsz, észreveszed, milyen fáradhatatlan az elméd. Ha
megpróbálod lenyugtatni, az csak ront a helyzeten, de egy idő után
mégiscsak megnyugszik, és amikor ez megtörténik, képes leszel arra, hogy
egészen finom dolgokat is meghallj. Ez az, amikor intuíciód kezd
kibontakozni, és kezded a dolgokat sokkal tisztábban látni, és kezdesz
sokkal inkább a jelenben élni. Az elméd szép lassan lelassul, és a
pillanat hatalmasra tágul. Sok olyat meglátsz, amit azelőtt nem láttál.”
(Steve Jobs)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése