2012. január 12., csütörtök

- Aki szerelmes, az nem lehet szabad?
- Aki annyira szerelmes, mint én voltam beléd, az már gettófogoly. Ez zsákutca, vagy rosszabb: maga a negédes, émelyítő, gejl mennyország! Életem túlnyomó részét úgy éltem meg, mint monstre kirándulást a pokolba. Ám ebből halálosan nem következik, hogy a mennyekbe kívánkoznék. Sőt, egyenest taszulok az angyalos harmóniáktól.
(Vavyan Fable)"

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése