- Aki szerelmes, az nem lehet szabad?
- Aki annyira szerelmes, mint én voltam beléd, az már gettófogoly. Ez
zsákutca, vagy rosszabb: maga a negédes, émelyítő, gejl mennyország!
Életem túlnyomó részét úgy éltem meg, mint monstre kirándulást a
pokolba. Ám ebből halálosan nem következik, hogy a mennyekbe
kívánkoznék. Sőt, egyenest taszulok az angyalos harmóniáktól.
(Vavyan Fable)"
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése